Wednesday, 13 July 2011

Vaigu sārtums

Nesen savā blogā atļāvos komentēt Dafnas Ginesas vaigu sārtuma lietošanas prasmi. Nolēmu, ka tas būs tikai godīgi, ja es pastāstīšu par sārtumu, ko izmantoju pati. Pirmo reizi vaigu sārtumu sāku izmantot pirms vairākiem gadiem, bet ilgu laiku nevarēju atrast sev piemēroto toni un otiņu, kas nodrošinātu vienmērīgu uzklāšanu. Tāpēc klāju to reti, lai gan arī vaigu sārtums man piestāv un veiksmīgi atdzīvina manu bālo sejas ādu.

Runājot par toņa izvēli, es nevarēju izšķirties starp siltajiem sarkanīgajiem un oranžajiem toņiem, no vienas puses,  un aukstajiem rozā toņiem, no otrās. Gāju pie vairākiem konsultantiem un jautāju, kādas vaigu sārtuma krāsas man, viņuprāt, derētu vislabāk. Konsultantu viedokļi atšķiras, tomēr ieraugot sevi ar dažādām krāsām uz vaigiem, es nopratu ka pārāk siltie toņi liek manai sejai izskatīties it kā netīrai, bet savukārt violetie toņi mēdz vispār būt vulgāri un pārāk koši, lai tos lietotu ikdienā. Līdz ar to, meklēju krāsu, kas atrastos pa vidū starp divām galējībām.

Otrais svarīgais jautājums, ko risināju meklējot vaigu sārtumu, atteicās uz līdzekļa struktūru. Es gan gribēju kompakto vaigu sārtumu, jo liekas, ka krēmveida vai šķidros produktus man būtu grūti vienmērīgi iztušēt uz ādas. Tomēr es nevarēju izdomāt vai pirkt vaigu sārtumu ar spīdumu vai bez. No vienas puses man patīk viss kas spīd - visas spīdīgas acu ēnas un lūpu spīdumi. Man arī liekas, ka neliels spīdums var palīdzēt ādai izskatīties veselīgākai, jo pārāk matētas struktūras izceļ visas mazas pumpiņas un grumbiņas. Bet pārāk izcelts spīdums tomēr nav piemērots ikdienai.

Tātad tie bija mani galvenie apsvērumi meklējot vaigu sārtumu.

Par laimi man MACam ir visplašākā krāsu un efektu palete gan acu ēnām, gan vaigu sārtumiem. Es nekad nepērku MAC tikai tādēļ, ka tas ir MAC, bet man patīk, ka šim zīmolam ļoti bieži parādās jaunas interesantas kolekcijas un plašajā produktu klāstā vienmēr var atrast to, ko meklē. Arī cenas, kas ir noteikti augstākas nekā L'oreal vai Isa Dora, tomēr ir krietni zemākas par Dior un Chanel.  

Arī šajā gadījumā man paveicās un es atradu vaigu sārtumu, kas atbilst visiem maniem nosacījumiem. Šī krāsa saucas Dainty un tā ir maigs, silts tonis bez jebkādas oranžas pieskaņas. Šim sārtumam ir ļoti delikāts zelta mirdzums, kad uz sejas ir knapi pamānāms, tomēr ļauj šim līdzeklim labāk saplūst ar ādu un izskatīties dabiski. To var uzklāt drusciņ, lai vaigi vienkārši iegūst veselīgu izskatu, bet var arī panākt ļoti izteiksmīgu efektu. Es vairākumā gadījumu izvēlos pirmo variantu un uzklāju tik daudz, cik ir nepieciešams, lai mana seja iegūst kaut cik reljefa un āda vairs nav tik bāla kā tā allaž mēdz būt. Šīs sārtums lieliski iztušējas ar otiņu, kuru minēju sava pašā pirmajā ierakstā. Man arī patīk tas, ka šā līdzekļa pietiek ilgajam laikam. Lietoju to jau apaļo gadu un iepakojuma pamatne vēl joprojām nav parādījusies.


Līdztekus Dainty es arī izmantoju manai māsai piederošo Fleur Power toni (arī no MAC), kas ir līdzīgs Dainty bet ir drusciņ spilgtāks un nesatur spīdīgas daļiņas. Tas man arī patīk, bet to ir grūtāk klāt, jo bieži sanāk uzklāt pa daudz.


Šeit es ieliku bildi, kas parāda abas krāsas salīdzinājumā uz baltas virsmas.Vai jūs izmantojat vaigu sārtumu? Kā izvēlāties krāsu? 

1 comment:

  1. Es tikko esmu iesākusi, tādēļ man pašlaik ir lētias gals - Max Factor vaigu sārtums un Nivea bronzeris, abiem nekāds vainas. Taču tuvākā laika pirkumi ir ieplānoti Chanel vaigu sārtums, Dior bronzeris un vēl dikti ir iepaticies Clarins krēmveida vaigu sārtums, to arī pirkšu. Toni izvēlējos balstoties uz to, ka man piestāv siltie toņi, tādēļ arī izvēlējos šos līdzekļus siltā tonī.

    ReplyDelete