Friday, 13 May 2011

VISMĪĻĀKIE KOSMĒTISKIE LĪDZEKĻI

Savu pirmo ierakstu nolēmu veltīt skaistumkopšanas produktiem, kas laika gaitā ir atstājuši vislielāko ietekmi uz manu dzīvi. Tie ir produkti, bez kuriem nevaru iedomāties savu ikdienu un par kuru kvalitāti varu nedomājot galvot. Varbūt mana pieredze arī kādai no jums būs noderīga!
1. Pirmajā vietā es novietošu Ingrown Eliminating Pads no amerikāņu kompānijas Bliss. Efektivitātes ziņā šis produkts ir nepārspējams un ir burtiski mainījis manu dzīvi. Pirms pāris gadiem viena doma par matiņu skūšanu vai vaksāciju mani iedzina stresā, jo uz katru tādu procedūru mana āda reaģēja ar šausmīgu niezi un iekaisumiem. Problēmas cēlonis - ieauguši matiņi. Tomēr, kopš sāku lietot šo līdzekli, situācija ir ievērojami labojusies. Es varu teikt, ka šis līdzeklis ir visefektīvākais kosmētikas līdzeklis, kuru es kādreiz biju lietojusi! Vienā iepakojumā atrodas 50 plāni vates diski kas ir saslapināti ar speciālo šķidrumu. Šis šķidrums, savukārt, veic ādas pillingu un ļauj jauniem matiem "izsisties" ārā un pacelties virs ādas. Šo produktu esmu personīgi redzējusi Lielbritānijas lielākos Boots tīkla veikalos, kā arī Sephora tīkla veikalos ASV un Kanādā. Manuprāt, tas ir sameklējams arī interneta veikalos. Lai gan arī līdzekļa cena ir samērā augsta, to pilnīgi attaisno produkta kvalitāte. Alternatīvi, es arī izmantoju Tend Skin, kas ir dabūjams ekskluzīvi Sephora tīkla veikalos ASV.

2. Droši vien katrai no mums ir savas ar skaistumkopšanu saistītās bailes. Es, piemēram, ilgu laiku jūtos ļoti nedroša par šķidrā acu lainera izmantošanu. Katru reizi, kad mēģināju to uzklāt, baidījos, ka līnija sanāks pārāk bieza un netaisna. Man drebēja roka un beigu beigās rezultāts bija neapmierinošs. Viss mainījās tad, kad manā īpašumā nonāca MAC produktu komplektu - Look in a Box - Gothette. Tur iekšā, citu lietu starpā, bija gēla acu laineris kopā ar ļoti plānu otiņu. Kopā šie produkti ļauj uzzīmēt tik plānu līniju cik vēlos. Turklāt, lainera gēla struktūra ļauj man izjust vairāk kontroles par situāciju. Sākumā uztraucos, ka laineris izžūs ļoti ātri pēc tā atvēršanas, tomēr jau izmantoju to vairāk kā gadu un tas vēl joprojām ir tajā pašā stāvoklī kā uzreiz pirms atvēršanas. Turklāt tas ir ļoti noturīgs uz ādas.



3. Turpinot fobiju tēmu, atzīšos, ka ilgu laiku nelietoju vaigu sārtumu, jo nezināju kā to pareizi uzklāt. Man ļoti nepatīk, kad sārtums uz vaigiem nav pietiekami notušēts un izskatās, ka cilvēkam vienkārši ir ļoti augsta temperatūra. Man ir bijušas dažādas otiņas vaigu sārtuma uzklāšanai, bet tās nespēja man dot tādu galarezultātu, kādu vēlējos. Šo otiņu es nopirku Sephora veikalā un tā īstenībā ir domāta minerālā pūdera klāšanai, tomēr man patīk to izmantot tieši vaigu sārtumam. Es to turu perpendikulāri ādas virsmai un manuprāt sanāk diezgan dabisks notušējums!


4. Jau augstāk minētajā MAC līdzekļu komplektā klāt nāca arī acu ēnas, kas kļuva par manām mīļākajām acu ēnām. Tās ir zaļganpelēkā krāsā (Green Smoke) ar nelielu mirdzumu un pilnībā atkārto manu acu krāsu. Es bieži lasu, ka uzklājot acu meikapu ir jāizvēlas ēnu toņi, kas kontrastē ar acu krāsu un tāpēc efektīgi izceļ to. Es piekritu šim apgalvojumam un aktīvi izmantoju violetas ēnas savā ikdienā. Tomēr man ir jāatzīstas, ka Green Smoke acu ēnas padara manas acis īpaši izteiksmīgas (apsolu ielikt foto, kas to pierāda). Lietoju šīs ēnas ļoti bieži, it īpaši tad, kad negribas daudz gudrot, bet gribas labu rezultātu.
Blakus Green Smoke acu ēnām ir citas acu ēnas, kas pieder pie tādas pašas krāsu gammas. Tās ir Calvein Klein zīmola līdzeklis un es to nopirku Lielbritānijas Factory Shop veikalā, kur tās maksāja divas mārciņas (nekas salīdzinot ar MAC). Izmantoju tās tad, kad gribu pataupīt MAC ēnas :)
Mana ēnu topā trešajā vietā ierindojas asfalta krāsas Body Shop ēnas (no 4 acu ēnu komplekta). Man ļoti patīk šī krāsa un tā ir diezgan reti sastopama skaistuma produktu paletēs. Šīs ēnas izmantoju retāk nekā MAC vai CK ēnas, bet katru reizi tās uzklājot jūtu ka mans izskats iegūst interesantu noskaņu, jo tiešām šī krāsa ir ļoti īpaša.

 

























5. And last but not least - kosmētikas noņemšanas līdzeklis Vitamin E Gentle Facial Wash no Body Shop. Man uzreiz jāsaka, ka noņemot meikapu man nepatīk bezgala ilgi ņemties ar pieniņā saslapinātiem vates diskiem. Tas nav draudzīgi videi (tik daudz vates aiziet zudumā) un turklāt ļoti nehigiēniski, jo visa dekoratīva kosmētika tiek izsmērēta pa visu seju. Man patīk noņemt kosmētiku ar ūdeni un putojošo līdzekli. Diemžēl problēma ir tāda, ka daudzi no līdzekļiem ādas attīrīšanai, kas putojas, nav domāti ādai ap acīm. Tomēr šis patīkami smaržojošs putojošais krēms gan ir. Turklāt, tas lieliski noņem ēnas, konsileri, laineri un tušu vienā reizē. Pēc tam papildus drošībai vai apstrādāt ādu ar pieniņu, bet kopumā šis līdzeklis tiek galā ar šo uzdevumu arī bez papildus palīdzības. Jāpiebilst ka vienreiz izmēģināju līdzīgas darbības līdzekli no Lancôme, bet tas nespēja noņemt acu kosmētiku tik ātri kā šis  Body Shop līdzeklis.


Rakstot par maniem favorītiem apzinājos, ka man šo favorītu iz daudz vairāk nekā var iekļaut viena ieraksta ietvaros. Bet tas ir tikai labi, jo būs par ko rakstīt turpmāk!
Bet kādi ir jūsu visu laiku mīļākie kosmētiskie līdzekļi?              

No comments:

Post a Comment