Thursday, 27 October 2011

Esmu atpakaļ jeb OPI Brand New Skates nagu laka

Sveikas manas dārgās lasītājas! Ilgu laiku es nebiju atjaunojusi sava bloga saturu. Bet nu atkal esmu atpakaļ un šodien mans stāsts būs par manu jauno nagu laku.

Rudens rit pilnā sparā un es esmu teikusi ardievas savām vasaras nagu lakām. Jā, es iedalu savas nagu lakas "vasaras" un "ziemas" grupās. Izskaidrojums ir vienkāršs: vēlajā pavasarī un vasarā man intuitīvi gribas izrotāt sevi ar spožajām krāsām: koši sarkanas, rozā un tirkīza. Savukārt rudenī un ziemā es nevaru lietot tik košas krāsas, jo tās pilnībā neiederas manā ziemas garderobē. To vietā man patīk lietot tumši pelēkas un tumši zaļas krāsas ar metālisko spīdumu. Dažkārt klāju arī sarkanīgas nagu lakas, bet tas notiek reti. Tad jau labāk pavisam neitrālas krāsas.
Tātad, es nolēmu, ka šajā sezonā man ir jāiegādājas jaunā nagu laka rudens sezonai.  Nopirku OPI Brand New Skates toni. Tas pilnībā iemieso to, ko es vēlos - pelēkais metāls ar smalko zelta spīdumu. Elektriskajā gaismā šī nagu laka ļoti grezni spīd un tas ir labi, jo ziemā mēs vairāk atrodamies telpās ar elektrisko apgaismojumu.
Man ir jāatzīstas, ka šī ir mana pirmā OPI nagu laka. Es nezinu, vai tas ir raksturīgs visām OPI lakām, bet manēja ir ļoti šķidra un caurspīdīga. Ir nepieciešams uzklāt vismaz 4 kārtas - jo vairāk, jo labāk. No vienas puses tas, protams, ir apgrūtinoši. No otras, tam ir risinājums: klāt to pa virsu tumšajai pamata lakai. Turklāt, šķidrā konsistence nodrošina vieglu klāšanas procesu un, cerams, arī to, ka līdzeklis nesabiezēsies.
Vai jums ir bijusi pieredze ar OPI nagu lakām? Vai tās visas ir tik šķidras?
Šeit ir bildes aplūkošanai! 


5 comments:

 1. Es tieši šodien šo laku skatījos veikalā, bet nenopirku, izskatās baigi smuki :)
  p.s.prieks tevi lasīt.

  ReplyDelete
 2. OPI ir viena no manām mīļakajām nagu laku firmām Man šķiet tev vienkārši nepaveicās ar šo konkrēto nagu laku, jo man parasti pietiek ar divām kārtām. ;)

  ReplyDelete
 3. ļoti smuka laka! Man gan OPI lakām nekad vairāk par trīs kārtām nav bijis vajadzīgs. Varbūt toņa specifika?

  ReplyDelete
 4. Esmu greizsirdīga uz Tavu nagu formu!!!! :)

  ReplyDelete
 5. Oi, paldies! Bet tagad tie jau visi ir nolauzti - nevaru ilgstoshi izturet garus nagus.

  ReplyDelete